Reklama

Obrzęki, bóle i skurcze mięśni:
3 stali towarzysze "zanieczyszczonych" naczyń krwionośnych.
Jak z nimi walczyć w domu?

Jaki jest najokrutniejszy wróg cholesterolu i zakrzepów krwi oraz najlepszy przyjaciel naczyń krwionośnych?
11:12, 30.05.2022

Czy co wieczór masz opuchnięte nogi?  Puchną stopy i łydki, a na kostkach pozostają ślady?  Chodzi tu o obrzęk naczyniowy, płyn przepływa przez ściany zanieczyszczonych i osłabionych naczyń do otaczającej ich tkanki. Obrzękowi towarzyszą bóle mięśni i skurcze jako konsekwencje zaburzeń krwiobiegu.

Wszyscy wiedzą, że udar i zawał są konsekwencją "zanieczyszczonych" naczyń cholesterolem. Choroby układu krążenia. Jednak niewielu zdaje sobie sprawę, że to tylko wierzchołek góry lodowej. "Zatkane" naczynia powodują pojawienie się 9 na 10 chorób przewlekłych, które są rzekomo nieuleczalne.

Ból głowy, skoki ciśnienia tętniczego. Występuje ból i trzeszczenie stawów, trudno Ci jest obrócić głowę, zgiąć plecy. Wieczorem puchną nogi, a rano twarz, masz dzwonienie w uszach, drętwienie palców, dłonie i stopy stają się zimne. Zauważasz pogorszenie widzenia i pogorszenie pamięci. Nie masz siły na nic. Wielu powie, że to starość. Ale tak nie jest.

Dlaczego naczynia krwionośne odpowiadają za 90% Twojego zdrowia?
Co odkłada się w ścianach naczyń oprócz cholesterolu?
4 wyraźne objawy i 7 ukrytych złego stanu naczyń krwionośnych
Jak bezpiecznie oczyścić naczynia krwionośne w domu?

Na te pytania odpowiedział specjalista Michał Malicki.

Spec. Malicki od kilkudziesięciu lat zgłębia temat zanieczyszczenia naczyń krwionośnych

Wybitny specjalista Malicki umie wytłumaczyć złożone procesy medyczne w prostych słowach.  Napisał 47 książek i podręczników dla osób bez wykształcenia medycznego. Jest przekonany, że naczynia krwionośne odpowiadają za 90% naszego zdrowia, a od ich czystości zależy nasze samopoczucie.

Dlaczego naczynia krwionośne odpowiadają za 90% naszego zdrowia?

- Panie Michale, Pan zawsze powtarza, że naczynia odpowiadają za 90% zdrowia organizmu. Dlaczego?

- Jaki jest największy organ w ludzkim ciele? Niewiele osób wie. Nawet studenci medycyny się mylą. Najczęściej mówią, że mózg czy wątroba. Bardziej wykształceni mówią, że to skóra. W rzeczywistości największym organem jest układ krwionośny.

Można przepasać planetę 2,5 razy

naczyniami 1 osoby

Wyobraźcie sobie. Jeśli wziąć wszystkie naczynia ludzkiego ciała i połączysz je w jedną długą nić, długość tej nici wyniesie około 100 tysięcy kilometrów.

Dla porównania - długość równika wynosi > 40 tysięcy kilometrów. Tak więc za pomocą nici złożonej z naczyń jednej osoby możemy owinąć planetę 2,5 razy.

Co na to powiecie?

Naczynia to nie tylko rurki, przez które krąży krew. Jest to wyjątkowy i złożony organ, każde zaburzenie którego powoduje wystąpienie chorób.

Zanieczyszczone naczynia nóg - żylaki, ciągłe obrzęki, uczucie ciężkich nóg, zimna lub odwrotnie - nieznośnego pieczenia w stopach. Popękane pięty. Zaburzenia krążenia - brak ochrony przed bakteriami, a więc może pojawić się grzybica. Paznokcie grubieją i wrastają -  to tylko przykłady niektórych konsekwencji zanieczyszczonych naczyń krwionośnych.  

Zanieczyszczone naczynia odżywiające wątrobę - stłuszczenie wątroby. Po spożyciu tłustych potraw pojawia się gorzkie odbijanie.

Osłabione i zanieczyszczone naczynia w stawach - wysychanie chrząstki. Stawy trzeszczą i bolą, pojawia się osteochondroza i przepukliny.

Osłabione naczynia odbytnicy - pojawiają się hemoroidy.

Naczynia oczu - pogarsza się wzrok, przed oczami pojawiają się męty. Rozwija się zaćma. Zaczerwienienie oczy, które często przypisujemy zmęczeniu, jest w rzeczywistości krwotokiem - pęknięciem najdrobniejszych naczyń włosowatych oka.

Zaburzenia krążenia mózgowego - zawroty głowy, szum w uszach i utrata pamięci. Czy kiedykolwiek wchodziłeś do kuchni i zapominałeś, po co przyszedłeś? Albo nie mogłeś przypomnieć słowa, które było na końcu języka. Są to objawy pogorszenia stanu naczyń mózgowych.

I uzupełnia tę listę oczywiście nadciśnienie. Nadciśnienie tętnicze jest matką udaru i siostrą zawału serca.

Naczynia są układem, który żywi nasze organy, życie krąży po nich. Jeśli ważna trasa zostanie zablokowana, zatrzymuje się życie.

"Zanieczyszczone" naczynia powodują głód wszystkich organów.

Nadwaga jest bezpośrednio związana ze stanem naczyń. Naczynia zatkane cholesterolem powodują głód organów, ponieważ nie dostarczają im niezbędnej ilości składników odżywczych. Mózg przekazuje komunikat "trzeba jeść". I człowiek je. Ale organy nadal nie otrzymują odpowiedniej ilości składników odżywczych z powodu zatkanych naczyń krwionośnych. Mózg ponownie sygnalizuje, że trzeba jeść i tak w kółko.

Stąd ciągła potrzeba podjadania, ochota na słodycze i tłuste potrawy, ponieważ organizm potrzebuje kalorii.

Kiedy moi koledzy mówią swoim klientom: "masz nadciśnienie wskutek nadwagi", mylą przyczynę ze skutkiem. Nadciśnienie nie jest powodowane nadwagą, lecz wręcz przeciwnie.

Powiedzenie "bez zdrowia nie ma szczęścia" można rozwinąć: "a zdrowia nie ma bez czystych naczyń"

Dlatego zawsze mówię: jeśli chcesz normalnego życia, oczyść i przywróć zdrowie naczyń krwionośnych. Czyste naczynia to klucz do pozbycia się 90% chorób przewlekłych, z których niektóre są uważane za "nieuleczalne"

Co jeszcze zanieczyszcza naczynia krwionośne oprócz cholesterolu?

- Wszyscy wiemy, jak niebezpieczny jest cholesterol. Zapycha nasze naczynia krwionośne, zwęża przepływ i zakłóca krążenie krwi. Ale nie tylko on jest w tym winny.

6,1 kg

- całkowita masa zanieczyszczeń gromadzonych w naczyniach w wieku 50 lat.

Cholesterol

- Dokładnie. Blaszki cholesterolowe, znane również jako "blaszki miażdżycowe", stanowią około 65-70% zanieczyszczenia naczyń krwionośnych.

W wieku 50 lat w naczyniach ludzkich gromadzi się do 5 kg blaszek miażdżycowych.  złogi cholesterolu 4-5 razy zwężają naczynia krwionośne.

Wyobraźcie sobie. Jeśli normalny przekrój naczynia jest grubości palca, 5 kg blaszek cholesterolu zwęża go do średnicy 4 zapałek.

Same blaszki cholesterolu nie stanowią zagrożenia dla życia. Spada jakość życia, ciśnienie wzrasta, pojawiają się bóle głowy, bóle stawów, osłabienie i apatia. Ale znacznie bardziej niebezpieczna jest masa zakrzepowa, która gromadzi się w naczyniach

Masa zakrzepowa

Masa zakrzepów skumulowanych w naczyniach jest znacznie mniejsza, "tylko" około 800 gr-1 kg. Ale ich niebezpieczeństwem jest niestabilność. W dowolnym momencie zakrzep może odpaść i udać się w poszukiwaniu ofiary.

Duży zakrzep całkowicie blokuje przepływ przez naczynie. Występuje niedokrwienie - całkowite zaprzestanie dopływu krwi do organu żywionego przez to naczynie.

Udar niedokrwienny - zablokowanie naczyń mózgowych. Zawał serca - zablokowanie tętnicy serca. Niedokrwienie wątroby, zapaść płuc, niewydolność nerek. Hemoroidy to nic innego jak niedokrwienie naczyń odbytnicy. Zablokowanie nawet małych naczyń nóg z czasem prowadzi do martwicy - zgorzeli.

Sole wapnia

Sole wapnia w naczyniach są pozostałością preparatów chemicznych i dodatków do żywności. W ciągu 50 lat gromadzi się ich około 300-400 gr. Największa ilość soli wapnia gromadzi się w naczyniach mózgowych.

Sole wapnia są niebezpieczne ze względu na swoją krystaliczną strukturę. Przy znacznym zwężeniu występuje skurcz naczynia spowodowany stresem, wysiłkiem fizycznym lub pogodą, wtedy ostry kryształ może przebić naczynie i spowodować jego pęknięcie. A pęknięcie naczynia mózgowego skutkuje udarem krwotocznym.

4 wyraźne i 7 ukrytych objawów złego stanu naczyń krwionośnych

- Jakie objawy wskazują, że mam zatkane naczynia krwionośne? Jak zrozumieć, że organizm sygnalizuje "jak najszybciej oczyść naczynia!"?

- Jeśli masz ponad 45 lat i nigdy nie brałeś nutraceutyków do oczyszczenia naczyń, gwarantuję, że masz problemy z naczyniami.

45 lat

jest granicą, po której konieczne jest oczyszczenie naczyń

Zatykanie naczyń krwionośnych cholesterolem, zakrzepami krwi, wapnem jest naturalnym procesem związanym z wiekiem. Nowoczesne produkty, środki, palenie i alkohol przyspieszają proces "zanieczyszczenia" 5-8 razy. To rzeczywistość, w której żyjemy i której nie możemy zaprzeczyć.

Główny objaw zanieczyszczonych naczyń

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie nadciśnienie, możesz nie czytać dalej, ponieważ nadciśnienie jest królową chorych naczyń.

Cierpisz na skoki ciśnienia?  Ciśnienie jest stale podwyższone i musisz ciągle brać środki? Cóż, powinieneś wiedzieć, że zachowało się tylko 30% prześwitu naczyń. Reszta znajduje się pod blaszkami cholesterolu, skrzepami krwi i solami wapnia.

Dlatego najmniejszy stres, zmiana pogody, burza magnetyczna natychmiast wpływają na samopoczucie osoby. Ciśnienie wzrasta, wydaje się, że w głowę uderza Cię ktoś młotkiem, bolą stawy.

4 choroby spowodowane zatkanymi naczyniami:

7 ukrytych objawów:

Czy masz przynajmniej jeden z tych objawów? Naczynia informują, że wymagają czyszczenia i odżywiania.

Często ludzie mają jednocześnie kilka objawów w różnych kombinacjach. Lub nawet wszystkie naraz.

Klienci próbują pozbyć się każdej choroby osobno.

Tymczasem często jest tylko jedna przyczyna tych wszystkich chorób - zaburzenie krążenia. Trzeba zacząć od ogólnego czyszczenie naczyń.

Jak oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu, skrzepów krwi i wapna?

- W jaki sposób może oczyścić naczynia?

- Jest pewna metoda, którą możemy wykonać samodzielnie, w domu. W dodatku jest ona bardzo skuteczna.

Mogę wymienić tylko jeden produkt do bezpiecznego czyszczenia naczyń krwionosnych - Ultra Cardio X . Ultra Cardio X dodaje energii i wigoru, wybawia od zmęczenia i polepszy ogólną jakość naszego życia.

Kuracja gwarantuje oczyszczenie naczyń krwionośnych organizmu. Od dużych tętnic po małe i cienkie naczynia włosowate.

Ultra Cardio X jest liofilizowaną mieszanką ekstraktów roślinnych, które w kontakcie z wodą aktywują żywe cząsteczki. Te małe środki czyszczące usuwają śluz cholesterolu z naczyń krwionośnych, skrzepy krwi przyklejone do ścian, płytki wapniowe - pozostałości środków. Wszystkie elementy blokujące krążenie krwi.

Nagromadzane latami zanieczyszczenia, trujące Ci życie, wypłukiwane są z Ultra Cardio X tylko przez 1,5-2 miesiące.

W ciągu zaledwie 6 tygodni Ultra Cardio X rozpuszcza i usuwa 4 kg blaszek cholesterolu. Zmiękcza 900-1000 g masy zakrzepowej i wypłukuje 350-400 g soli wapnia.

Wraz z tym znika ból głowy, szum w uszach. Mózg zaczyna otrzymywać wystarczającą ilość pokarmu i działa z prędkością super komputera. Myśli są jasne i precyzyjne.

Czucie się nasila, słyszysz przyjemne dźwięki, których wcześniej nie zauważyłeś. Słuch się poprawia, teraz możesz zrozumieć rozmowę z sąsiedniego pokoju.

Zapachy są intensywniejsze i dostrzegasz nowe kolory. Zatkany nos, przewlekły katar i alergie znikają. Oskrzela stają się zdrowsze. Oddychanie staje się równe i wolne. Świeże powietrze, które wypełnia płuca, rozprzestrzenia się po całym ciele przyjemnymi falami, wywołując uczucie lekkiej euforii.

Smaki stają się silniejsze i głębsze. Zwykłe potrawy dają niezwykłą przyjemność.  Jesz mniej, ale jesteś szybciej najedzony. Znika pragnienie słodyczy i tłustych potraw.

Stawy mówią Ci "dziękuję" i więcej nie bolą. Znika trzaskanie, a, dzięki przywróceniu mazi stawowej, ruchy stają się płynniejsze. To tak, jakbyś wymieniając olej w silniku samochodu, zastępowałeś czarny brudny płyn z kawałkami metalu świeżym, przezroczystym olejem, który zapewnia idealny poślizg.

- Imponujące. Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie słyszałem o Ultra Cardio Xu. Wiem ogólnie o nutraceutykach. W Japonii i Izraelu nutraceutyki mają status prawny preferowanego sposobu leczenia. Jednak w Polsce produkty te są nadal traktowane z dawką sceptycyzmu.

- Jestem pewien, że Paula już brała setki suplementów i tabletek, obiecując sobie, że przestanie wyrzucać pieniądze na cudowne środki o wątpliwej jakości.

- Opowiem wam jedną historię o braku zaufania.

W 1928 roku odkryto pierwszy antybiotyk - penicylinę.  Z łatwością leczył dyzenterię i tyfus, które w tym czasie nieuchronnie prowadziły do śmierci.

Ale większość ludzi nie mogła uwierzyć, że był w stanie im pomóc, ponieważ wcześniej próbowali tysięcy nieskutecznych środków. Ale ci, którzy się rozczarowali tysiąc razy i nie bali się spróbować ponownie i zostali wyleczeni. Chorzy z pierwszej kategorii, którzy myśleli: "kolejny cudowny środek, który nie pomoże", zmarli, mimo że mieli ratunek tuż pod nosem.

Nasze wątpliwości nas zdradzają, powodują, że tracimy wiele tego, co moglibyśmy osiągnąć ze strachu przed próbą.

Podobnie jak penicylina pokonała epidemie dyzenterii, tyfusu i dżumy płucnej, Ultra Cardio X może wyeliminować choroby układu krążenia. Japonia, Kanada, Korea, Szwajcaria i Izrael podjęły już pierwsze kroki w tym zakresie. Legislacyjnie ustalili: oczyszczanie naczyń nutraceutykami zajmuje ważne miejsce.

- Zgadzam się, wątpliwość jest naszym największym wrogiem, ja na przykład nie boję się próbować nowych rzeczy.

- Wyobraźmy sobie, że kupiłem Ultra Cardio X, otwieram przyjemne w dotyku opakowanie, wyjmuję kapsułkę i biorę ją z posiłkiem 2 razy dziennie... Co się dzieje? Jak działa Ultra Cardio X?

- Gdy tylko dostanie się do organizmu, uruchamia się prawdziwe laboratorium. Naturalne ekstrakty roślin zaczynają silnie oddziaływac na komórki w organizmie.

Wzbogacone w wodę i tlen przydatne ekstrakty nabierają właściwości nadtlenku wodoru.

Ultra Cardio X jest skarbem z ekstraktami roślinnymi, który harmonijnie działa w celu oczyszczenia i wzmocnienia naczyń krwionośnych.

Cząsteczki Ultra Cardio X to bomby tlenowe. Wysadzają płytki cholesterolu w naczyniach i zapewniają swobodny przepływ krwi.

Oczyszcza "złogi"

Ultra Cardio X usuwa zatory cholesterolu. Elementy produktu przecinają cząsteczki cholesterolu przyklejone do ścian naczyń krwionośnych. Umożliwia przepływ krwi. Organy zaczynają "pić". Chrząstki powracają do życia, wypełniając się wodą i tlenem, uruchamiają mechanizm samoleczenia. Przywraca elastyczność. Dźwięki, które pojawiają się podczas obracania szyi, znikają. Twoje kolana i palce już nie bolą od pogody.

Obrzęk znika. Twoje stopy już nie puchną - nawet po spędzeniu całego dnia na nogach.

Przywrócony zostaje dopływ krwi do skóry - znika siatka naczyniowa i pajączki. Żylaki stopniowo zmniejszają się, węzły hemoroidalne wysychają.

Ciśnienie wraca do normy

Tutaj wkraczają do gry cząsteczki wchodzące w skład produktu, które obniżają ciśnienie krwi; mają działanie przeciwarytmiczne, spowalniają oddychanie, obniżają częstość akcji serca, mają właściwości hipoglikemiczne, ściągające.

Ultra Cardio X rozwiązuje 2 problemy: eliminuje blaszki cholesterolu i stymuluje prawidłowe spalanie tłuszczu. Zaczynasz odczuwać potężny napływ siły, chcesz się poruszać, pojawia się pragnienie "przenoszenia gór".

Normalizacja samopoczucia

Dodatkowo jego składniki obniżają ciśnienie krwi, normalizują pracę układu sercowo-naczyniowego oraz nerwowego.

Odciąża serce

Składniki Ultra Cardio X obniżają ciśnienie krwi. Przyjmowanie kapsułek zapobiega agregacji zakrzepów krwi, a także ma działanie przeciwzakrzepowe.

To niby zdjąć ciężar z serca i odetchnąć z ulgą. Rytm serca wraca do normy. Arytmia i tachykardia nie są już problemem.  Ostre kłucie w klatce piersiowej znika.

Ryzyko zawału serca jest zredukowane do zera.

Efekt Motyla

Ultra Cardio X jest jak trzepot skrzydeł motyla, który wywołuje reakcję łańcuchową zmian. Zaczynając od oczyszczenia naczyń od gromadzących się przez dziesięciolecia nieczystości.      Ultra Cardio X, krok po kroku, uruchamia reakcję łańcuchową odnowy organizmu.

1 miesiąc z Ultra Cardio X jest jak ponowne narodziny

Łatwe przebudzenie

Rano budzisz się i z łatwością wstajesz z łóżka, nie musisz się rozgrzewać i pocierać zesztywniałe nogi, plecy i szyję.

Ciało jest pełne energii i siły od samego rana, ponieważ naczynia są całkowicie czyste, a organy otrzymały odpowiedni pokarm i odpoczynek w nocy. Części ciała były odpowiednio zaopatrzone w krew, zyskując siłę na nowy dzień.

Pyszne śniadanie

Na śniadanie jesz kanapkę z masłem i rumianym boczkiem, a wątroba i żołądek z łatwością je przyjmują. Nie masz już gorzkich odbijań i ostrego bólu brzucha. Ultra Cardio X oczyścił naczynia zasilające żołądek, teraz on może strawić nawet gwóźdź.

Silny jak byk

Wychodząc z domu, nie musisz już martwić się o nogi - z łatwością wytrzymają, nawet jeśli masz zamiar chodzić przez cały dzień, nie męczą się ani nie puchną. Buty i skarpety nie pozostawiają już śladów na stopach, jak sznurek w kiełbasie.

Stan absolutnego spokoju

Jesteś spokojny i zrelaksowany. Już zniknął ten stały ból, który zakłócał Twoją świadomość, nie pozwalając Ci się skupić. Kiedy nie odczuwasz bólu, rzeczy, do których jesteś przyzwyczajony, dźwięki, zapachy odczuwają się ostrzej.

Godna pozazdroszczenia świeżość.

Nawet po ciężkim dniu w pracy wracasz do domu z czystą głową. Mózg działa z precyzją szwajcarskiego zegarka, w ogóle nie czujesz się zmęczony.

Dobry sen

Zapadasz w sen, jak tylko kładziesz się spać. To już nie przypomina dawnych czasów, kiedy kręciłeś się w łóżku o północy, a sen nie przychodził. Teraz wszystko jest proste - Ty decydujesz, kiedy chcesz zasnąć, a organizm natychmiast wykonuje Twoje polecenie.

Program preferencyjny

- Ultra Cardio X można nabyć bez problemu w internecie.

Ultra Cardio X jest środkiem, którego potrzebują klienci 1 raz na 7-10 lat. Co więcej, po oczyszczeniu naczyń za pomocą Ultra Cardio X klienci czują duża poprawę przez wiele lat.

Producent Ultra Cardio X postawił na sprzedaż online, aby produkt był łatwo dostępny dla wszystkich. W rzeczywistości jest to właściwy wybór. Nie trzeba ponosić dodatkowych opłat, np. czynszu za wynajem lokalu handlowego. W ten sposób, Ultra Cardio X stał się znacznie bardziej przystępny cenowo dla wszystkich.

Program preferencyjny "Czyste naczynia"

Wszyscy chętni, którzy wezmą udział w programie, mogą otrzymać Ultra Cardio X w nowej obniżonej cenie za 147 zł!!

- Co należy zrobić, aby wziąć udział w programie?

- Żeby zamówić Ultra Cardio X w ramach programu preferencyjnego trzeba spełnić następujące warunki:

Warunki zamówienia Ultra Cardio X w ramach programu preferencyjnego:

  • Zamów Ultra Cardio X do użytku osobistego
    Klient i odbiorca musi być tą samą osobą. Jest to konieczne do walki ze spekulantami, którzy próbują wykupić duże partie Ultra Cardio X i odsprzedać go po swojej cenie
  • Złoż zamówienie za pośrednictwem oficjalnego formularza programu
    Oficjalny formularz zamówienia gwarantuje cenę producenta i chroni przed pośrednikami

- Jak długo potrwa program preferencyjny?

- Do wyczerpania zapasów Ultra Cardio X. Ale środek całkowicie wyprzedaje się w ciągu 3-4 tygodni.  Dzieje się tak pomimo braku reklam w telewizji i radiu. Ludzie, którzy już dowiedzieli się o skuteczności produktu, zamawiają go dla swoich przyjaciół i rodziny. Nawet dla nas było zaskoczeniem, że Ultra Cardio X sprzedaje się tak szybko. Ostatni dzień rabatów na Ultra Cardio X jest 06.06.2022 włącznie.

Dlatego polecam złożyć zamówienie, aby otrzymać Ultra Cardio X jak najszybciej. Program już się nie powtórzy w tym roku.


Stara cena: 294

Nowa cena: 147


Marcin Czechowski
Kupiłem go w zeszłym roku. gdy Szczerze mówiąc, nie żałuję wydanych pieniędzy! Czuję się o niebo lepiej, żadne pieniądze nie mają znaczenia! W wieku 52 lat czułem się jak dziadek. Zawsze trzymałem tonometr i pigułki w pobliżu, nawet nie miałem nadziei, że dożyję emerytury, czułem, że moja głowa niedługo pęknie, często myślałem, że może lepiej umrzeć... Ale dzięki temu produktowi zapomniałem o nadciśnieniu po 2 miesiącach, teraz się czuję jak młody i zdrowy mężczyzna (mam nadzieję, że rozumiecie, co mam na myśli)! Więc warto więc go kupić nawet bez rabatu, nie pożałujecie!
Barbara Kulikowska
Ultra Cardio X - NAJLEPSZY PRODUKT. Mam małą wnuczkę, która wymagała opieki,a ja nie mogłam się nawet nią zajmować. Byłam załamana! Ultra Cardio X pomógł mi już od pierwszej dawki - ciśnienie natychmiast spadło, ale kontynuowałam przyjmowanie zgodnie z zaleceniami mojego specjalisty. Po 4 tygodniach całkowicie zapomniałam o nadciśnieniu. Pozbyłam się żylaków, które męczyły mnie 10 lat! Miałam niektóre problemy ginekologiczne, ale one też zniknęły. Czuję się świetnie, jak za młodu! Teraz często zajmuję się wnuczką, a ona chętnie zostaje u mnei na noc, razem gotujemy, sprzątamy i bawimy się.
Irena Jędrejczyk
Ostatnio zaczęły drętwieć mi palce, miałam szumy w uszach, szybko się męczyłam. Szukałam rozwiazania i tak trafiłam na artykuł o Ultra Cardio Xu. Bardzo szybko zauważyłam pierwsze pozytywne efekty, po kilku dniach zmieniła się cera, wygląd włosów, paznokci i ogólny stan ciała, po 14 dniach palce praktycznie przestały drętwieć, znikneły szumy i osłabienie. Po półtora miesiąca drętwienie całkowicie zniknęło, ciśnienie wróciło do normy. Czuje się bardzo dobrze, stałam się energiczna, poprawiła mi się pamięć, a stawy teraz nie bolą, nawet przy złej pogodzie. Środek jest super, polecam go wszystkim! Dziękuję.